A41-43-20L datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    A41-43-20L
  • Производитель
    Signal Transformer
  • Описание
    Signal Transformer A41-43-20L Maximum Power: 43 VA Mounting Type: Chassis Mount Parallel Output Voltage @ Current: 10 VAC @ 4.4A Primary Winding(s): Dual Secondary Winding(s): Dual, No Center Tap Series: All-4-One?„? Series Output Voltage @ Current: 20 VAC @ 2.2A Type: Dual Primary